İnsan Kaynakları

Aksigorta’da Kariyer Fırsatları ve İnsan Kaynakları Uygulamaları

Biz Aksigortalılar, potansiyelimizin en iyisine ulaşmak için kariyer yolculuğumuz boyunca bitmek bilmeyen bir tutkuyla, kendimizi ve yaptığımız işi hep daha ileriye taşımak için çalışır, çok başka kariyer uygulamalarımız ile sektörde fark yaratırız.

 • Performans Yönetim Sistemimiz

  Performans Yönetim Sistemimiz

  Aksigorta’da her yıl, bireysel kariyer hedeflerimizi, net, ölçülebilir, ulaşılabilir, inisiyatif almaya açık ve kültürümüze uygun olacak şekilde belirleriz. Sonuç odaklı bir bakış açısıyla kararlar alabilmemiz ve ürettiğimiz çıktılardan sorumlu olmamız bizi ve Performans Yönetimi sistemimizi çok başka yapan özelliklerimizdir.

 • Ücret ve Yan Haklar Uygulamaları

  Ücret ve Yan Haklar Uygulamaları

  Aksigorta’da, Performans Değerlendirme Sistemine dayalı, adil ve sigortacılık sektöründe rekabetçi bir ücret politikası benimsenir. 

  Tüm Aksigortalılar olarak kurum katkılı bireysel emeklilik, anneler için kreş yardımı, hayat / ferdi kaza sigortası gibi yan haklara sahiptir.

  Sosyal güvenlik ve sağlık işlemlerimiz AK Sandık ile güvence altındadır. Geniş anlaşmalı kurum ağı ve çalışan odaklı hizmet anlayışı ile AK Sandık her zaman yanımızdadır. AK Sandık mobil uygulaması ile online hizmetlerden kolayca faydalanırız.