İnsan Kaynakları

Aksigorta'da Yaşam

 • Aksigorta’da Çalışma Ortamı Çok Başka!

  Aksigorta’da Çalışma Ortamı Çok Başka!

  Biz Aksigortalılar, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren kocaman bir takımın benzersiz üyeleriyiz. Ana Genel Merkez, İzmir Genel Merkez ve tüm bölge müdürlüklerimizle birlikte 774 kişilik bir ekibiz. Hibrit çalışma imkanı ile esnek ve yeni nesil bir çalışma kültürünü benimseriz.

 • B-HAPPY: Sosyal Kulüplerin Çok Başka Hali!

  B-HAPPY: Sosyal Kulüplerin Çok Başka Hali!

  Biz Aksigortalılar olarak, sosyal aktivite kulübümüz B-Happy’nin farklı alanlardaki pek çok etkinliği ile hep beraber sosyalleşiyor, bambaşka deneyimler yaşıyoruz! Sosyal B-Happy ile tadım etkinlikleri, geziler, hobi ve mutfak atölyeleri düzenliyor; Sanatsever B-Happy ile konserlere, tiyatrolara ve müzelere gidiyoruz. Hayatımıza hareket katmayı önemsiyor bu sebeple de Sportif B-Happy ile yürüyüşten kayağa, futboldan tenise pek çok alanda etkinlikler düzenliyor, turnuvalara katılıyoruz.

 • Geri Bildirimin Çok Başka Hali: Aksigorta Nabız

  Geri Bildirimin Çok Başka Hali: Aksigorta Nabız

  Biz Aksigortalılar birbirimizin gücüne inanırız. Geri bildirimlerimizi Nabız adını verdiğimiz ve 2019 yılından bu yana aktif olarak kullandığımız geribildirim ve ödüllendirme uygulamamız ile gerçekleştiririz. Bu uygulamamız sayesinde kolayca geribildirim göndererek, sürekli gelişimi destekler ve aldığımız geribildirim puanları sayesinde ödül havuzundan çok başka hediyelerin sahibi olma fırsatı yakalarız!