Pati Plus Sigortası

Senin için Pati Plus Sigortası teklifi vereceğim.

Sevimli Dostunuzun Sağlık Güvencesi Emin Ellerde!

Evcil hayvanınızın, farklılaşan ihtiyaçlarına kolay çözümler bulabileceğiniz yeni sağlık ürünümüz sizleri bekliyor. Sağlık çözümlerine kolayca ulaşmak için geniş anlaşmalı kurum seçeneği ve ücretsiz hizmetleri ile ihtiyacınıza göre ayrıcalıklar sunuyor. Üstelik Pati Plus Sigortası hem anlaşmalı hem de anlaşmasız tüm veterinerlerde geçerlidir.

Yatarak ve ayakta tedavi

Yatarak ve ayakta tedavi

Pati Plus Sigortası, kapsamlı veteriner ağı ve ihtiyaç duyulan hizmetleri sunan teminat kapsamlarıyla evcil hayvanlara tam güvence sağlıyor.

Online Veteriner Danışmanlığı

Online Veteriner Danışmanlığı

Poliçe süresi boyunca 2 kere ücretsiz online veteriner ile görüşme,

Pati Plus sigortası sahiplerinin ayrıcalıkları saymakla bitmez

Pati Plus sigortası sahiplerinin ayrıcalıkları saymakla bitmez

Pet otellerde indirim, taksilerde indirim, pet kuaförlerinde indirim, köpek eğitim merkezlerinde indirim. Anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için 444 27 27'yi arayarak 4-3-3'ü tuşlayınız.

Evcil Hayvanlar için Tam Güvence

Evcil Hayvanlar için Tam Güvence

Online veteriner, muayene, göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi, tansiyon kontrolü, kilo kontrolü ve beslenme danışmanlığı, iç-dış parazit programlarının oluşturulması, diş sağlığı kontrolü.

Neler Güvende, Neleri Kapsar?

6 aydan büyük 10 yaştan küçük kedi ve köpekler için hazırlanan sağlık teminatları ve güvenceler sayesinde mutlu patiler için hayatın keyfini çıkarma zamanı!

Ayakta Tedavi Teminatları

  • Veteriner hekim muayene
  • Ayakta tedavi limiti 5.000 TL
  • Laboratuar tetkikleri
  • Görüntüleme
  • İlaç

Yatarak Tedavi Teminatları

  • Ameliyat
  • Yatarak tedavi limiti 25.000 TL
  • Yatarak cerrahi olmayan tedavi
  • Küçük müdahale

3. Şahıs Mali Mesuliyet

  • Evcil hayvanın, herhangi birine ya da başkasının eşyasına zarar vermesi halinde oluşacak masraflar, 6.500 TL'ye kadar teminat güvencesindedir.

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Pati Plus Sigortası kapsamındaki ücretsiz ve indirimli hizmetlerden faydalanmak için 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi’ne ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sağlık

Sağlık

Temizlik

Temizlik

İndirimli Hizmetler

İndirimli Hizmetler

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Pati ve Pati Plus Sigortası arasındaki farklar nelerdir?

Pati sigortası yalnızca anlaşmalı veterinerlerde geçerlidir. Pati Plus Sigortası ise anlaşmalı ve anlaşmasız tüm veterinerlerde geçerlidir. 

Pati Sigortası evcil hayvanınızın yaşayabileceği trafik kazası, yüksekten düşme gibi acil durumlardan kaynaklı tedavi masraflarını kapsamaktadır. 

Pati Plus Sigortası kapsamında ise hastalık veya kaza sonucu ortaya çıkabilecek (trafik kazası, yüksekten düşme, akut alerjik reaksiyonlar, ishal, kusma, zehirlenme, koma vb.) tedaviler teminat altındadır.

Teminat kapsamı hakkında detaylı bilgi almak için sizi arayalım.

Pati Plus Anlaşmalı Veteriner Ağı bilgisine nasıl ulaşabilirim?

Anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi almak ve randevu oluşturmak için 444 27 27'yi arayarak 4-3-3'ü tuşlayınız.

Pati Plus Sigortası fiyatı neye göre değişiyor?

Pati Plus Sigortası fiyatları evcil hayvanınızın türüne göre değişiklik göstermektedir. Kedi için 2.500 TL , Köpek için ise 3.500 TL’dir.

Pati Plus Sigortası’nda sigortalı katılım payı ne kadardır?

Pati Plus Sigortası’nda anlaşmalı veterinerlerde katılım payı %20, anlaşmasız veterinerlerde ise katılım payı %40’tır.

Evcil Hayvanın başına bir şey geldiğinde ne yapacağım?

Evcil hayvanınızın başına bir şey gelmesi halinde anlaşmalı veterinerlerimizden birine ulaşmak için 444 27 27’yi arayarak 4-3-3’ü tuşlayabilirsiniz. 

Veya dilerseniz anlaşmalı olmayan herhangi bir veterinerde tedavi işlemlerini ve ödemenizi gerçekleştirebilir, daha sonra hasar dosyası açtırmak için 444 27 27’yi arayabilirsiniz. Geri ödeme talebiniz anlaşmasız veteriner hasar süreci kapsamında değerlendirilecektir.

Anlaşmalı veteriner ağına gitmenin faydası nedir?

Bu ürün Aksigorta’nın anlaşmalı olduğu veteriner kliniklerinde geçerlidir. Bu kliniklerde poliçe limitleri ve kapsamı dahilinde sadece katılım payı ödeyerek evcil hayvanınızı tedavi ettirebilirsiniz. Anlaşmalı veteriner kliniği ağı, sizin evcil hayvanınız için alacağınız hizmetteki memnuniyetiniz gözetilerek, her bir veteriner hekim ile tek tek görüşülerek oluşturulmuştur. Anlaşmalı veteriner kliniklerinde evcil hayvanlarınızı bütçenizi yormadan gönül rahatlığıyla tedavi ettirebilirsiniz. Anlaşmasız kliniklere göre fiyat avantajı sağlanmaktadır.

Anlaşmalı veteriner ağında olmayan bir veterinere gidersem, tedavi masraflarını nasıl geri alabilirim?

Anlaşmalı veteriner ağında olmayan bir veterinere giderseniz, veteriner hekiminizin Hasta Bilgi Formu’nu imzalı ve kaşeli bir şekilde doldurması gereklidir. 0850 878 97 83 no’lu Aksigorta Çağrı Merkezi’ni arayarak evcil hayvanınızı anlaşmasız kurumda tedavi ettirdiğinizin bilgisini vererek, inceleme sürecini başlatmanız gerekmektedir. Hasta Bilgi Formu ve poliçede belirtilen belgeler ile beraber tedavi masraflarınızı gösteren fatura/fişi göndermeniz gerekmektedir. İlgili belge ve dokümanların incelenmesi sonucu, uygulanan tedavi poliçe kapsamında ise poliçe limitleri dahilinde tedavi masrafınızın TVHB fiyatı üzerinden %60’ı size Aksigorta tarafından ödenir.

Evcil hayvanıma mikroçip taktırmam gerekli mi?

Evet, evcil hayvanınızın bu sigorta kapsamında tedavi olabilmesi için mikroçip taktırmak zorunludur.

Mikroçip, sigorta poliçesi satın alınır alınmaz takılabileceği gibi, sigorta kapsamında hizmet almadan hemen önce de takılabilmektedir.

Eğer evcil hayvanınızın mikroçipi varsa poliçe oluşturulurken ekletilmeli, Aksigorta anlaşmalı veteriner klinik ağına giderek mikroçip numaranızı bildirmeniz gerekmektedir.

Pati Plus Sigortası Genel Şartları nelerdir?

Mevcut Pati Sigortamızda olduğu gibi Pati Plus Sigortası da Hayvan Hayat Sigortası Genel Şartları’na tabidir.

Evcil Hayvan Anlaşmalı Kurum Provizyon Formu

Evcil Hayvan Anlaşmalı Kurum Provizyon Formu'na ulaşmak için tıklayınız.

Hasta Bilgi Formu

Hasta Bilgi Formu'na ulaşmak için tıklayınız.

Diğer ürünler ile ilgili tüm soruların cevaplarına ulaşın.

YARDIM MERKEZİ

İhtiyacınız olan bütün bilgi ve belgeler, Aksigorta Yardım Merkezi'nde!

PATİ PLUS SİGORTASI

Sevimli dostlarımızın sağlık dünyasına hoş geldin!