Aksigorta’dan yeni ürün “Ekonomik Akkasko”

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik olarak yeni ürün ve hizmetler geliştirmeye devam eden Aksigorta, müşterileri için kaskoyu daha ekonomik hale getiren ‘Ekonomik Akkasko” ürününü kullanıma sundu.

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla müşteri memnuniyetini odağına alan Aksigorta, hayata geçirdiği yeni ürün ve hizmetlerle sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak bu dönemde müşterileri için kaskoyu daha ekonomik hale getirme amacıyla yeni bir model oluşturan Aksigorta, geliştirdiği ‘Ekonomik Akkasko’ ürününü müşterilerinin kullanımına sundu.

Müşterilerinin yanında yer alan ve onların ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmetler geliştiren Aksigorta, geliştirdiği ‘Ekonomik Akkasko’ ile kaskoda yetkili servis kullanmak istemeyen müşterileri için kaskoyu daha ekonomik hale getiren, 15 yaşa kadar araçlara, iyi sürücüleri ödüllendiren indirim kademesi kazanma hakkı ve kasko sigortalama imkanı sağlamanın yanı sıra ekonomik koşullardan dolayı kasko satın alamayan müşterileri için bir ekonomik opsiyon daha sunmuş oldu. Aksigorta, geniş teminatlı kaskosu Akkasko’nun tüm teminatlarını verdiği ve servis seçeneği olarak sadece Aksigorta’ya özel yaygın ve kaliteli Akçözüm servislerini kullandırıyor.

Aksigorta müşterileri, ‘Ekonomik Akkasko’ ile; onarımın yine Aksigorta’nın belirlediği iyi segmentli servislerde geçerli olduğu geniş kasko teminatlarına sahip bulunuyor. 3-15 yaş araçlara teminatın yanı sıra otomobil, kamyonet grubu ve hususi veya şirket araçlarına teminat sağlarken; Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet (İMM) ve 150.000 TL’ye kadar manevi tazminat seçeneği, 10.000 TL ferdi kaza teminatı, yılda 2 kere 7 gün yedek araç seçeneği, en yakın Akçözüm servisine yol yardım seçeneği, anlaşmalı cam servislerinde cam teminatı, 1.000 TL anahtar kaybı ve mini onarım imkanı gibi avantajlar sağlıyor.

Kasko’yu daha ekonomik hale getirdik

Konuyla ilgili olarak değerlendirmede bulunan Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Metin Demirel; “Aksigorta olarak müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre yeni ürün ve hizmetler geliştirmeye ve onların yanında olmaya devam ediyoruz. Kaskoyu daha ekonomik hale getirmek, müşterilerimize bütçelerine uygun seçenekler sunmak amacıyla ‘Ekonomik Akkasko’ ürünümüzü geliştirdik. Amacımız müşterilerimize kaskoda çoklu seçenek ve ekonomik opsiyon sunmaktı.  Geniş teminatlı Akkasko’nun yanı sıra ‘Ekonomik Akkasko’ ile bu dönemde yine müşterilerimizin yanında yer almak, ihtiyaç ve beklentilerine göre çözüm sunmak bizim için ayrı bir memnuniyet kaynağı. Hem müşterilerimiz hem de iş-çözüm ortağımız olan dağıtım kanallarımız için yeni ürün ve hizmetler konusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

PAYLAŞ