CarrefourSA’da Elektronik Cihaz ve Beyaz Eşyaların Ömrü Aksigorta ile Uzuyor

Aksigorta, CarrefourSA’dan satın alınan elektronik cihaz ve beyaz eşyalar için sunduğu “CarrefourSA Uzatılmış Garanti Paketi” ile mevcut garanti sürelerini 1-3 yıl daha uzatırken, ilk 1 yıl boyunca kazaen kırılma, sıvı ile temas sonucu oluşan hasar ya da çalınma riskine karşı güvence sunan sigorta teminatlarını da hediye ediyor.

Aksigorta ve CarrefourSA iş birliğiyle sunulan ‘CarrefourSA Uzatılmış Garanti Paketi’, elektronik cihaz ve beyaz eşyaların ömrünü uzatıyor.

Garanti sürelerini 1-3 yıl uzatan ve CarrefourSA’dan satın alınan LCD ve plazma TV’ler, tablet bilgisayarlar, laptop ve cep telefonları, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, derin dondurucular için sunulan “CarrefourSA Uzatılmış Garanti Paketi”, ilk 1 yıl boyunca elektronik cihaz ve beyaz eşyaların, hırsızlık, sıvı teması sonucu oluşan hasar ve kazaen kırılmaya karşı güvence sunan sigorta teminatlarını da hediye ediyor. Sigorta ürününün sağladığı ek garanti süresi, üretici firma tarafından sunulan garanti süresinin bitiminde devreye giriyor.

Uzatılmış garanti paketine sahip sigortalıların teminat altında bulunan risklerin gerçekleşmesi durumunda, ürününü CarrefourSA yetkilisine iade ederek sigorta paketi şartlarından yararlanabileceği garanti paketi, Türkiye genelinde 37 lokasyonda bulunan CarrefourSA Hipermarketlerinde geçerli.

PAYLAŞ