Aksigorta’ya Stevie Awards’dan 2 Ödül

null

Aksigorta, 48 farklı ülkeden 2.600’den fazla başvurunun olduğu Stevie Ödülleri’nin, Satış ve Müşteri Hizmetleri kategorisinde, insan kaynakları projelerinden Aksigorta Games ve Satış Yöneticisi Gelişim Programı ile 2 ödüle birden layık görüldü.

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam eden Sabancı Holding ve Ageas iştiraki Aksigorta, 48 farklı ülke ve her ölçekteki şirketten 2.600’den fazla projenin değerlendirildiği yarışmada Satış ve Müşteri Hizmetleri kategorisinde, insan kaynakları projelerinden oyunlaştırılmış satış teşvik programı “Aksigorta Games” ve satış ekibi yetkinlik gelişimi için tasarlanan “Satış Yöneticisi Gelişim Programı” ile bu yıl sektöründe tek şirket olarak 2 ödülün sahibi oldu.

“Sürekli gelişim, iş birliği ve sonuç odaklılık’’

İşe alımdan kariyer gelişimine, performans yönetiminden eğitim/gelişim fırsatlarına kadar tüm İnsan Kaynakları uygulamalarında çalışan merkezli bir anlayışı benimseyen Aksigorta’nın, başarılı projeleriyle The Stevie ödüllerinde, “Yılın Satış Gelişimi ve Koçluk Programı” ve “Yılın Satış Teşvik Programı” kategorilerinde iki ayrı ödüle hak kazandığını söyleyen Aksigorta İK’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Gürkale, “Bu ödülleri kazanmak bizim için gurur kaynağı. Aksigortada tüm projelerimizi çalışan merkezli şekilde tasarlıyoruz. The Stevie Awards organizasyonunda bizi gururlandıran bu iki yeni girişimi de yine çok katılımlı çalıştaylarla potansiyeli açığa çıkartacak ve geliştirecek şekilde tasarlayıp hayata geçirdik. Çalışanlarımızın potansiyellerini yaşamaları ve işlerinin en iyileri olmaları için çalışıyoruz. Tüm Aksigortalılara iş birliği içinde, sürekli gelişebilecekleri, değişen dünyanın gerekliliklerinin bir adım önünde olabilecekleri, sonuç üretip, kendilerini gerçekleştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı hedefliyoruz’’ dedi.

PAYLAŞ