Aksigorta’dan Tam Size Göre Sağlık Sigortası: Aksağlık

Aksağlık, tüm aile bireylerinin farklılaşan sağlık ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış planları, Türkiye’de 4 bin’i aşkın kurumda hizmet imkanı, 7/24 hizmet hattı ve mobil uygulaması ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Müşteri odaklılığı ve dijitalleşmeyi öncelikli strateji olarak belirleyen Aksigorta, sağlık alanında da Yeni Nesil Sigortacılık Dönemini başlatıyor. Ürün, hizmet ve çözümlerini daha verimli ve müşteri faydasına yönelik hale getirmeyi amaçlayan Aksigorta, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor.

Aksigorta, sigortayı kolay, yalın ve erişilebilir hale getirme vizyonu doğrultusunda, farklı sağlık ihtiyaçlarına güvence veren sağlık sigortası Aksağlık’ı tasarladı. İhtiyaçlara yönelik sağlık planları, 4000’i aşkın anlaşmalı kurumu, 7/24 hizmet hattı ve mobil uygulaması ile Aksağlık, sağlık ihtiyaçlarınıza hızlı ve kolay erişim imkanı sunuyor. Aksağlık Mobil Uygulaması ile sağlık poliçesi olmayanlar da sağlıkla ilgili acil ihtiyaçlarına anında ulaşabiliyor.

Aksağlık planları arasında yer alan Yeni Hayat, hamilelik dönemindeki sağlık ihtiyaçlarını Türkiye’nin en seçkin hastanelerinde karşılama; Ailem, aile bireylerinin farklılaşan sağlık güvencesi ihtiyaçlarını tek poliçede toplama; Çocukların sağlık ihtiyaçlarına göre tasarlanmış Çocuğum, çocukların ebeveynlerinden bağımsız tek başına sigortalama; VIP, yurtdışı seyahatlerinde de sağlık güvencesine sahip olma imkanı tanımasıyla dikkat çekiyor.

Aksigorta Aksağlık, muayene, kardiyolojik tetkik, laboratuvar tetkiklerini içeren ücretsiz check up teminatı da içeriyor.

AKSAĞLIK AİLEM TAM AİLELERE GÖRE
Aksağlık Ailem paketi, ailelerin tüm ihtiyaçlarını tek poliçede topluyor. Türkiye genelinde 4 bini aşkın sağlık kurumunda geçerli olan Aksağlık Ailem’de Yatarak Tedavili Plan, Standart Plan ve Ailem Plus olmak üzere üç farklı seçenek bulunuyor.

ÇOCUĞUNUZUN SAĞLIĞINI AKSAĞLIK ÇOCUĞUM İLE GÜVENCE ALTINA ALIN
Aksağlık Çocuğum paketi, tüm çocukluk ve koruyucu aşıları kapsıyor. Ebeveynler tarafından yaptırılabilen Aksigorta Çocuğum ile çocuklar ebeveynlerinden bağımsız tek başına sigortalanabiliyor ve doğumdan itibaren 18 yaşına kadar güvence sunuyor.

HAYATIN EN ÖZEL DÖNEMİNDE ANNE ADAYLARININ YANINDA
Aksağlık, Yeni Hayat paketi ile kadınların en özel dönemi olan hamilelik süresince Türkiye’nin en seçkin sağlık kurumlarından hizmet alma imkanı sunuyor. Ayrıca bir sonraki yıl doğum kaynaklı ek maliyet ödemeden poliçeyi yenileme fırsatı sağlıyor.

AKSİGORTA AKSAĞLIK VIP PAKETİ İLE SEYAHAT TUTKUNLARININ YANINDA
Aksağlık VIP paketi ise seyahat tutkunları için tasarlandı. Geniş kapsamlı yurtdışı teminatı sunan Aksağlık VIP, sık seyahat eden sigortalıları yurt dışında yaşayacakları sağlık risklerine karşı güvence altına alıyor. Böylece Aksağlık VIP sahipleri, her yurtdışı seyahatlerinde seyahat sigortası alma derdinden kurtuluyor.

AKSAĞLIK MOBİL UYGULAMA İLE TEK TUŞLA AMBULANS, CANLI CHAT İLE ANINDA DESTEK
IOS ve Android uyumlu akıllı cep telefonlarına indirilebilen Aksağlık mobil uygulaması, nöbetçi eczanelerden canlı desteğe, poliçe bilgilerinden anlaşmalı kurumlara kadar ihtiyaç duyulabilecek pek çok bilgi ve hizmete ulaştırıyor. Acil durumlarda tek tıkla ambulans ve nöbetçi eczaneye ulaşılabilirken, anlaşmalı sağlık kurumlarının adres bilgisi ve yol tarifine de erişilebiliyor, poliçe bilgileri 7/24 görüntülenebiliyor.

AKSAĞLIK İLE MÜŞTERİLERİMİZİN HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ
Aksigorta’nın sağlık yaklaşımı konusunda bilgi veren Aksigorta Bireysel Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, “Bireylerin de sağlık sigortası ihtiyacı konusundaki farkındalığı gün geçtikçe artıyor. Öte yandan sağlık alanında yaşanan gelişimler de farklı ürün ihtiyaçlarını ortaya çıkarıyor. Biz de bu gelişmeleri takip ediyor, müşterilerimize en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde alacakları ürünler geliştiriyoruz” dedi ve ekledi:

“Sigortayı kolay, yalın ve erişilebilir hale getirmeyi hedefliyoruz. Yeni Nesil Sigortacılık anlayışımız kapsamında sağlık segmentinde yeni ürünümüz Aksağlık’ı tasarladık. Aksağlık ürünümüz ile tüm aile bireylerinin farklılaşan sağlık ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış planları, Türkiye’de 4 bin’i aşkın kurumda hizmet imkanı, 7/24 hizmet hattı ve mobil uygulamamız ile hayatlarını kolaylaştırıyoruz.”


PAYLAŞ