Aksigorta’dan Sağlık Çalışanlarına Özel İndirimler Veya Aksigorta’dan Sağlık Çalışanlarına İndirim Desteği

null

Aksigorta, COVID-19 salgın hastalığına karşı toplum sağlığını korumak için en zorlu mesailerini yapan sağlık çalışanları için, kasko ve konut sigortalarında yüzde 15 indirim uygulanacağını açıkladı.

Etkisini günden güne artıran yeni tip koronavirüsün yol açtığı COVID-19 salgın hastalığı sebebiyle en zorlu görevi üstlenen sağlık çalışanları için Sabancı Holding iştiraki Aksigorta, kasko ve konut sigortalarında yüzde 15 indirim yapacağını duyurdu.

Kasko ve konut poliçelerinde indirim

Toplum sağlığını koruyabilmek amacıyla gece gündüz demeden çalışan sağlık personellerinin hayatlarını kolaylaştırmak istediklerini ifade eden Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, “Tüm dünyada ve ülkemizde etkisini hızla artıran yeni tip koronavirüsün yol açtığı COVID-19 salgın hastalığı, hepimizi oldukça zorlu bir sürece soktu. Bu sürecin en büyük savaşçısı ve kahramanları olan sağlık çalışanlarımız için biz de Aksigorta olarak, kasko ve konut sigortalarında yüzde 15 indirime gidiyoruz. Bu süreçte ortaya koydukları emeklerin bir karşılığı olamasa da onların hayatlarını bir nebze olsun kolaylaştırarak yanlarında olmak istedik’’ dedi.

PAYLAŞ