Aksigorta Aksağlık VIP planı tam seyahat severlere göre

Aksağlık, sağlık tutkunlarının ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış planları, Türkiye’de 4 bin’i aşkın kurumda hizmet imkanı, 7/24 hizmet hattı ve mobil uygulaması ile hayatını kolaylaştırıyor.

Aksigorta, sigortayı kolay, yalın ve erişilebilir hale getirme vizyonu doğrultusunda, dünyanın dört bir yanını dolaşan seyahat tutkunlarının hayatlarını kolaylaştırmak için Aksağlık VIP paketini tasarladı. Geniş kapsamlı yurtdışı teminatı sunan Aksağlık VIP, sık seyahat eden sigortalıları yurt dışında yaşayacakları sağlık risklerine karşı güvence altına alıyor. Böylece Aksağlık VIP sahipleri, her yurtdışı seyahatlerinde seyahat sigortası alma derdinden kurtuluyor. 7/24 hizmet hattı ve mobil uygulaması ile de hayatlarını kolaylaştırıyor.

Aksigorta Aksağlık, muayene, kardiyolojik tetkik, laboratuvar tetkiklerini içeren ücretsiz check up teminatı da içeriyor.

AKSAĞLIK MOBİL UYGULAMA İLE TEK TUŞLA AMBULANS, CANLI CHAT İLE ANINDA DESTEK
IOS ve Android uyumlu akıllı cep telefonlarına indirilebilen Aksağlık mobil uygulaması, nöbetçi eczanelerden canlı desteğe, poliçe bilgilerinden anlaşmalı kurumlara kadar ihtiyaç duyulabilecek pek çok bilgi ve hizmete ulaştırıyor. Acil durumlarda tek tıkla ambulans ve nöbetçi eczaneye ulaşılabilirken, anlaşmalı sağlık kurumlarının adres bilgisi ve yol tarifine de erişilebiliyor, poliçe bilgileri 7/24 görüntülenebiliyor.

Bilgi için: Şebnem Ateş - desiBel Ajans
sebnem.ates@desibelajans.com
0534 573 34 39

PAYLAŞ