Press Room

Aksigorta Acentelerinin Ofisleri Artık Ceplerinde

Aksigorta’nın acentelere özel portalı “Ayrıcalıklar Dünyası”, mobil platformu ile acentelerinin hayatını daha da kolaylaştırıyor. Acentelerin, ofislerinde bulunmadıkları zamanlarda da ihtiyaç duyabilecekleri her türlü bilgiye her an ve güncel olarak ulaşabilecekleri mobil uygulama sayesinde Aksigorta ile iletişimi hiç kesilmeyecek.
Acentelerin sahada iken bile güncel poliçe üretimini, hasar bilgilerini, yenileme performanslarını, komisyon gelirlerini ve hedef komisyon bilgilerini cep telefonlarından takip edebilecekleri “Ayrıcalıklar Dünyası” mobil uygulaması, APP Store veya Google Play’den indirilebiliyor.
Aksigorta Acenteler Genel Müdür Yardımcısı Çetin Kolukısa, “Acentelerimiz ile aramızdaki güçlü bağımızı; samimiyet, yakın iletişim ve sürekli sahada yanlarında olmamızla sağlıyoruz. İletişim, Aksigorta olarak en güçlü yönümüz. Acentelerimizin de müşterilerine daha fazla zaman ayırabilmesi için ve ziyarete gittiklerinde gözleri arkada kalmasın diye, Ayrıcalıklar Dünyası mobil uygulamasını kullanımlarına sunduk. Kolay, yalın ve erişebilir sigortacılık vizyonumuzla teknolojinin sağladığı avantajları acentelerimize sunmak için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Mobil platformumuzu, acentelerimizin kullanımı ile sürekli geliştireceğiz. Bu platformumuzun, acente verimliliği ve kazançlarına olumlu yansımasını bekliyoruz.” dedi.

Ocak
2018
1
© Aksigorta, 2018