telefon-arkaplanı
first
fifth

Aksigorta
mobil uygulamasıyla
sigortacılık bambaşka!

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla tasarlanan Aksigorta mobil uygulamasıyla hayatınızdaki riskleri yönetmek artık çok daha kolay ve zahmetsiz.

Tüm poliçeleriniz bir arada

Poliçe sahibi değilseniz, hızlıca teklif alabilir, memnun kalırsanız online veya Aksigorta mobil uygulaması üzerinden tüm poliçelerinizi görüntüleyebilir, süreçlerinizi kolayca takip edebilir, müşterimiz olmak için teklif alabilirsiniz. Dahası başka şirket poliçelerinizi de ekleyerek tüm risklerinizi tek bir uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.poliçe sahibi olabilirsiniz.

Poliçe yönetiminden fazlası

Yalnızca poliçelerinizi değil, poliçelerinizin güvenceye aldığı varlıklarınızı önceleyen bir anlayışla, Aksigorta müşterisi olmasanız bile tüm varlıklarınızı uygulama üzerinden kaydedebilir, “Görüntülü Risk Danışmanı” gibi benzersiz özelliklerle hayatınızdaki riskleri daha iyi yönetebilirsiniz.

Hasar anında her zaman yanınızda

Tüm hasar süreçlerinizi adım adım takip edebilir, eksik belgeniz varsa yükleyebilir, hasar sürecindeki tüm ilgili kişilerle tek bir uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Aksigorta dünyası parmaklarınızın ucunda

Uygulama üzerinden acente bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm anlaşmalı kurumlarımızı, servislerimizi ve hatta nöbetçi eczaneleri görüntüleyebilir, adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kolayca poliçe sahibi olun

Poliçe sahibi değilseniz, hızlıca teklif alabilir, memnun kalırsanız farklı satış kanalları üzerinden kolayca poliçe sahibi olabilirsiniz.

Akıllı çözümler ve teknolojiler

Yenilikçi dijital asistan ADA ile aradıklarınızı bulmak sohbet etmek kadar kolay. Bunun yanı sıra, ana sayfanızdan ulaşabileceğiniz akıllı öneriler, bildirimlerle bilmeniz gereken her şey anında karşınızda.

Sigortacılığın ötesinde

Hayatınızdaki riskleri azaltmanın tek yolu poliçe sahibi olmak değil. İş birliği yaptığımız markaların ürün ve hizmetlerinden indirimli faydalanabilir, benzersiz avantajlarla kendinizin ve sevdiklerinizin risklerini azaltabilirsiniz.